´JPeBOOK.ORG´ .. ´GREEN4.LIVE´

AUTOGENOCIDA.CZ (.. PAGE_N_2.) :

..Také na: AUTOGENOCIDACZ.proweb.cz

Autor: ´JIŘÍ PELÍŠEK ´  ´JP´  ´JP_ZÁPISNÍK: ´(>>N.1<<)´ ,´(>>N.2<<)´ ,´(>>N.3<<)´ .. (_JESUS_SCHOOL ) ..   ´FATAMORGANA.LIVE´ ... Email: [ JPelischek@outlook.com ] + [ JPelischek@protonmail.com ] / Duplicitní Email PROTO, ŽE Emaily MI umí nejednou RŮZNĚ, i SABOTÉRSKY TRUCOVAT / 

~~

AUTOGENOCIDA.CZ (.. PAGE_N_2.)..VÝBĚR Z TEXTŮ MÉHO  ´JP_EMAILINGu´  RŮZNĚ MÉDIÍM, INSTITUCÍM :

4.3.2023.. JP_RECENZNĚ.. TÉMA: AUTOGENOCIDA/CENY NÁJMŮ/PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ/ MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÁ ČÁSTKA PŘI EXEKUCÍCH, I PŘI TAK ZVANĚ VSTUPU DO ,,ODDLUŽENÍ":

AUTOGENOCIDA

JE

GENOCIDA VLASTNÍHO OBYVATELSTVA VLASTNÍ VLÁDOU,

JDE O TRESTNOU ČINNOST,

PŘIČEMŽ UŽ I JEN ZÁMĚR JE TRESTNÝ.

ZA GENOCIDU SE NEPOVAŽUJE JEN PŘÍMÉ ZABÍJENÍ LIDÍ, ALE TAKTÉŽ JAKÉKOLI JEDNÁNÍ, KTERÝM JE DRUHÝM LIDEM UBÍRÁNA JEJICH ŽIVOTNÍ SÍLA.

..

V ČR JE ZE ŽIVOTA TAK ZVANOU MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNOU ČÁSTKOU (PŘI EXEKUCÍCH I PŘI VSTUPU DO TAK ZVANĚ ODDLUŽENÍ) V JEJÍ VÝŠI K NEPŘEŽITÍ ( VIZ AUTOGENOCIDA.CZ ) TRVALE, DLOUHODOBĚ, PO VÍCE JAK 25 LET POSTIŽENO STATISÍCE LIDÍ. ROZPADAJÍ SE JIM RODINY, NEMAJÍ ANI ENERGII NA PLOZENÍ TAK DĚTÍ A JEJICH ŘÁDNOU VÝCHOVU MNOHDY.

MNOHÉ Z NICH TOTO KATAPULTOVALO DO BEZDOMOVECTVÍ, MNOHO Z NICH DO SAMOŽIVITELSVÍ, JSOU TACÍ..BYLI, I VCELKU MLADŠÍ, LIDÉ I STŘEDNÍHO VĚKU, KTEŘÍ TO UŽ NEPŘEŽILI. STATISTIKY O TAKTO ZEMŘELÝCH SE NEJSPÍŠ OFICIÁLNĚ VEŘEJNÉ, NEVEDOU.

TOHLE TRVÁ CCA OD ROKU 1993 DOPOSUD.

..

PORODNOST V ČR.. MOJE PŘESNÁ JP_STATISTIKA DLE TABULEK ČESKÉHO STATISTICKÉHO ÚSTAVU V ČÍSLECH PORODNOST V ČR ZA OBDOBÍ LET 1989+25LET,TEDY OD ROKU 1989 DO ROKU 2014 JASNĚ UKAZUJE KAŽDOROČNÍ POKLES PORODNOST O CCA 40TISÍC DĚTÍ MÉNĚ, NEŽLI VE ČTVRT_STOLETÍ PŘEDCHOZÍM, TEDY V LETECH ‪1989-1964‬. COŽ V SOUČTU ZA UVEDENÝCH 25 LET ČINÍ CCA O 1MILION DĚTÍ NENAROZENÝCH MÉNĚ ZA ČTVRT_STOLETÍ OD ROKU 1989 DO ROKU 2014 ( VIZ VÝŠE) , NEŽLI VE ČTVRT_STOLETÍ PŘEDCHOZÍM.

JDE O STATISTIKU ČSÚ, STUDOVAL JSEM TO PODROBNĚ, ROK PO ROKU. TEDY, ČESKÝ ROZHLASE.. NA KANÁLE 92,6FM NEOBLBUJTE LIDI RŮZNĚ HLÁŠKAMI O TOM, ŽE OD ROKU 1993 PORODNOST ROSTE, A PODOBNÝMI NESMYSLY, NEPODLOŽENÝMI, NEPŘESNĚ, DEZINFORMAČNĚ. ÚDAJE JSEM STUDOVAL PODROBNĚ PŘI PSANÍ WEBU: https://FATAMORGANA.LIVE

..

TÉHLE GENERACI, O KTERÉ SE STATISTICKY ZMIŇUJI, UŽ TAK BYLY ZKAŽENÉ JIM VLÁDAMI ČR I TOU SOUČASNOU.. JEJICH OSUDY, ŽIVOTY.. AUTOGENOCIDNĚ..BYŤ LECKTEŘÍ Z NICH.. Z OBĚTÍ TOHOTO FAŠISMU, JEŠTĚ DÝCHAJÍ..

..

..

/ TIHLE ROZHLASÁCI.. NEJEN.. LÍNÍ.. NEMAKAČENKA.. NEJEDNOU.. SE PŘIVALÍ K MIKROFONŮM, NIC NEVĚDÍ, PŘESTO SE DO MIKROFONU VEŘEJNĚ VYJADŘUJÍ K ZÁVAŽNÝM TÉMATŮM SPOLEČNOSTI.. JEN SI NĚCO NĚKDE V RYCHLOSTI PŘED TÍM PŘELOUSKNOU NEBO RADŠI ANI TÓ NE, TOTÉŽ NEJEDNOU JEJICH HOSTÉ..

..

STUPIDITA NA N'TOU SE TAK VALÍ NA LIDI Z ÉTERU RÁDIOVÝCH I TELEVIZNÍCH VLN NEJEDNOU. V NEPROSPĚCH LIDU..ŽIVOTA. /

..

..

JIŘÍ PELÍŠEK

( GREEN4.LIVE )

..

~~

~~

JP_RECENZNĚ.. TÉMA: CENY NÁJMŮ/PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ/ MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÁ ČÁSTKA PŘI EXEKUCÍCH, I PŘI TAK ZVANĚ VSTUPU DO ,,ODDLUŽENÍ"

STUPIDA PŘÍVLÁDNÍ CZECH_FAŠISTIC Z CZECH_RADIA ČESKÝ_ROZHLAS NA KANÁLE 92,6FM NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE NÁSLEDNĚ NARÁŽKOVĚ GLOSUJÍ, JAKO ŽE U NÁJMŮ JSOU TAK ZVANÉ INFLAČNÍ DOLOŽKY..

TEDY TAKOVOU DOLOŽKU ( nejspíš ) NEMÁM, NO, AŤ TAK, NEBO TAK, PROVOZOVATELÉ ENERGIÍ SI U OBECNÍCH BYTŮ.. I JINDE JDOU SVOU CESTOU, NEZAJÍMAJÍ JE JAKÉKOLI DOLOŽKY..

MAJÍ VODOMĚRY, ELEKTROMĚRY.

VLONI MI POSLALI DOÚČTOVÁNÍ ZA VODNÉ, ZA TEPLOU VODU, ZA ELEKTŘINU, VE VÝŠI SOUČTEM CCA 15TISÍC KORUN.

JAKO INVALIDNÍ DŮCHODCE S UVEDENÝM DÚCHODEM NEMÁM NATŘÁDÁNU TAKOVOU ČÁSTKU, TEDY JÍ PO CCA 2TISÍCÍCH SPLÂCÍM Z ČÁSTKY ŽIVOTNÍHO MINIMA. NA JÍDLO A OSTATNÍ MI TAK MĚSÍČNĚ ZBÝVÁ NĚCO PŘES 3TISÍCE KORUN..MATEMATICKY,REÁLNĚ JE TO MNOHEM MÉNĚ PO ODPOČTU NA TELEFON, DATA, MHD..

VLONI ZDRAŽILI POLITICI ČR ELEKTŘINU..O CCA 3 NÁSOBEK, DNES PLATÍ DOMÁCNOSTI 6,15 KORUN +DPH..ZA?KWh.

..

MÁME NEJDRAŽŠÍ PRÝ ELEKTŘINU V EVROPĚ.

MÁME I NEJDRAŽŠÍ NÁJMY V EVROPĚ.

..

5LET JSEM CHODIL OD PODZIMKA DO JARA DOMA V ZIMNÍ PÉŘOVÉ BUNDĚ.. POD JEDNÍM OKNEM NEMÁM RADIÁTOR ÚSTŘEDNÍHO TOPENÍ, A ŠACHTOU OD WC/KOUPELNY PROFUKUJE STUDENÝ VZDUCH DO CELÉHO BYTU.

LETOS.. TEDY V PROSINCI 2022 JSEM UŽ VŠAK MĚL ZNAČNÝ NÁBĚH NA ZÁPAL PLIC..Z DÚVODU NACHLAZENÍ.. BYLO TO HUSTÝ.

NEZBYLO MI TEDY, NEŽLI ZAKOUPIT ELEKTRICKÝ PŘÍMOTOP.. 3KUSY, ABYCH TO VŮBEC VYTOPIL.

S TÍM OVŠEM SAMOZŘEJMĚ VZROSTE SPOTŘEBA ELEKTŘINY..V MEZIROČNÍM VYÚČTOVÁNÍ.

..

!!! JE NAPROSTO NEZBYTNÉ, ABY MPSV ZMĚNILO ZPŮSOB PROPLÁCENÍ VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB NÁJMŮ BYTŮ U PŘÍSPĚVKŮ NA BYDLENÍ, A TO ZE SOUČASNÉHO STAVU ,,ZPĚTNĚ" PO ZAPLACENÍ, NA:

" PO VYSTAVENÍ VYÚČTOVÁNÍ IHNED, OBRATEM", JELIKOŽ JDE O VYÚČTOVÁNÍ ZA PŘEDCHOZÍ ROK, A LIDÉ POBÍRAJÍCÍ PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ NEMOHOU MÍT OBVYKLE NAŠETŘENO TAKOVÉ SUMY PENĚZ NA JEJICH ÚHRADU!!! V OPAČNÉM PŘÍPADĚ, NEZMĚNÍ LI MPSV TAKTO PROPLÁCENÍ ROČNÍHO VYÚČTOVÁNÍ, HROZÍ VYSTĚHOVÁVÁNÍ NÁJEMCŮ/NÁJEMKYŇ Z BYTŮ.. VČETNĚ MNE.

..

STUPIDA Z ČRO_PLUS 92,6FM..JIM STAČÍ OBVYKLE DLE JEJICH ZVYKLOSTÍ JAK LZE VNÍMAT, STUPIDNĚ REAGOVAT, HNUSO_STUPIDNĚ, ŽE? ON JIŘÍ_PELÍŠEK TO.. INFORMAČNĚ JIM PŘIPRAVÍ POD NOS.. CO BY SE ONI.. TITO RADIOVÍ.. STUPIDA KDY NAMÁHALI.. HLAVNĚ ŽE SI ŘÍKAJ NOVINÁŘI, A CHTĚJ RADIT SENIORŮM. TĚCH SENIORŮ MI PŘEDEM.. A CELÉ SPOLEČNOSTI JE MI S TĚMITO STUPIDY VELMI LÍTO. NEMÁM NA TAKOVÉHLE STUPIDA NERVY/NÁLADU.

..

..

JIŘÍ PELÍŠEK

( GREEN4.LIVE )

..

~~

~~

4.3.2023.. v 10:30.. JP_RECENZNĚ.. TÉMA: MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÁ ČÁSTKA PŘI EXEKUCÍCH, I PŘI TAK ZVANĚ VSTUPU DO ,,ODDLUŽENÍ"

JSEM INVALIDNÍ DŮCHODCE S DŮCHODEM NYNÍ VE VÝŠI CCA 10900,-KORUN(CZK).

..

JAKO CCA 95% ČESKÉ POPULACE, ( DLE MÝCH HISTORICKÝCH ZKUŠENOSTÍ FIFNANČNÍHO PORADCE Z LET CCA 2000-2012)KTERÁ PŘI ŽÁDOSTECH O ÚVĚR NEPROCHÁZÍ TAK ZVANÝM SKORINGEM Z DŮVODŮ ŽE JSOU ZANESENÍ KDESI V REGISTRECH DLUŽNÍKŮ, MÁM I JÁ Z ČASŮ MÉHO PŘEDCHOZÍHO RÁDOBY_PODNIKÁNÍ, JAK JSEM JIŽ PSAL, NĚJAKÉ DLUHY, NAPŘÍKLAD U VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY (VZP). .(OVŠEM JE TAKÉ NUTNO PODOTKNOUT V KONTEXTU CELÉHO I MÉHO_PÍSMA, ŽE TO TEDY MÁ ZADLUŽENOST, JE DŮSLEDEK FAŠISTIC_POLITIKY ČESKÝCH POST_SAMETOVÝCH VLÁD, NAVÍC, KDY MNE JIŽ CCA 20LET, MOŽNÁ I DÉLE INTENZIVNĚ SLEDUJÍ, A JAK SAMI PŘIZNALI..ANI SE TÍM NETAJÍC, RÁDOBY_MI MAŘÍC VŠE, KDE BYCH MOHL BÝT NĚJAK ÚSPĚŠNÝ. TAKTO VŠAK NIČÍ I CELÝ ČESKÝ LID..POTAŽMO S NIČITELSTVÍM TÍM S PŘESAHEM DO ZAHRANIČÍ. MATEMATICKÉ VZORCE, KALKULACE, MATEMATIKA REALIZOVANÉ V ČESKÉ LEGISLETIVĚ, POLITIKA ČESKÝCH VLÁD VŮČI LIDU, SOCIO_MATEMATIKA, TO JE SÍŠE PŘÍPAD SOCIO_PATICKO DEBILNÍ, TIHLE BY MĚLI VRÁTIT VYSOKOŠKOLSKÉ DIPLOMY, A JÍT SI ODPOČINOUT DO NAPŘÍKLAD JEDLIČKOVA ÚSTAVU. NO, ALE SITUACE JE MNOHEM I ZÁVAŽNĚJŠÍ V TOM, ŽE NEJEDNOU SI JSOU TOHO TIHLE AKTÉŘI VĚDOMI, DĚLAJÍ TO ZCELA ZÁMĚRNĚ, I PŘES MÁ ČETNÁ JIM UPOZORŇOVÁNÍ, COŽ SVĚDČÍ O TOM, ŽE JSOU TO MENTAL_KGB SVINĚ VŮČI LIDU ČR..KAMUFLÁŽNĚ..DĚLAJÍ TO RÁDOBY I KAMUFLÁŽNĚ, DĚLAJÍ JAKO ŽE JSOU PRO LID, PRO LIDI, ALE OPAK JE PRAVDOU. ONO STAČÍ, OKUD NECHALI JEDEN VZOREC TRVALE USTANOVENÝ HAJZLOVSKO DECIMAČNÍ POPULACI ..MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNOU ČÁSTKU PŘI EXEKUCÍCH, ŘI I ODDLUŽENÍCH.., A TO JIŽ STAČILO KU ZDECIMOVÁNÍ PORODNOSTI ZA UPLYNULÉ ČTVRTSTOLETÍ. DNES HLEDAJÍ MLADÉ. NO, NEJSOU..NENARODILI SE..-1MILION JICH.)

NO, A POKUD BY MI BYL ZVÝŠEN DŮCHOD, TAK TO ZVÝŠENÍ (nejspíš) NAD UVEDENÝ TEN MŮJ SOUČASNÝ ZCHRAMSTNE TAHLE POJIŠŤOVNA NA SPLÁTKY DLUHU, PROTOŽE SE JEDNÁ O POHLEDÁVKU PRÝ PŘEDNOSTNÍ TEDY MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÁ ČÁSTKA JE STANOVENA U DÚCHODÚ INVALIDNÍCH NA 10900,-KORUN(CZK).

PLATÍM NÁJEM OBECNÍHO BYTU 1+1 O VELIKOSTI CCA 40M, KDE S ENERGIEMI SE VYŠPLHÁ MĚSÍČNÍ VYÚČTOVÁNÍ V LETOŠNÍM ROCE NA CCA PŘEDPOKLÁDÁM V SOUČTU ELEKTŘINY, VODNÉHO STOČNÉHO, NÁJMU, NA CCA 17TISÍC KORUN(CZK) MĚSÍČNĚ.

..

(JAK VIDÍTE, SYSTÉM ČR V MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÉ ČÁSTCE VŮBEC S TÍM, ŽE I DLUŽNÍCI/DLUŽNICE JSOU LIDÉ, KTEŘÍ BYDLÍ A PLATÍ NÁJEM, NEPOČÍTÁ.. NEKALKULUJE. TO SE TÝKÁ JAK DŮCHODCŮ, TAK I LIDÍ V PRODUKTIVNÍM VĚKU, I NEINVALIDNÍCH. )

A KDE MÁME VEDLE TOHO, TEDY K TOMU, JEŠTĚ ČÁSTKU ŽIVOTNÍHO MINIMA NA JÍDLO.. NA ŽIVOBYTÍ??!! (DNES CCA 4700,-KORUN/CZK)!!! NIKDE!!!

..

TEDY POBÍRÁM PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ, ABYCH MOHL BYDLET, A JAKÉKOLI ZVÝŠENÍ DŮCHODŮ BUDE MÍT PŘI SOUČASNÉ VÝŠI NEZABAVITELNÉ ČÁSTKY ZA NÁSLEDEK, ŽE SI TO ZVÝŠENÍ VEZME VZP, A JÁ BUDU MÍT TUDÍŽ O TU ČÁSTKU MÉNĚ NA NÁJEM BYTU, JELIKOŽ PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ MI ČÂSTKU STRŽENOU VZP.. NEDOROVNÁ, NA TO NENÍ KONCIPOVÁN.

..

KOLIK JE V ČR LIDÍ V OBDOBNÉ SITUACI??

I SENIORŮ?? INVALIDŮ..??

ALE I NEDŮCHODCŮ??!!! I NE_INVAIDŮ ??!!!

..

JSOU JICH.. V SOUČTU.. STATISÍCE.

A JELIKOŽ ZDALEKA NE VŠICHNI BYDLÍ V NÁJEMNÍM OBECNÍM BYTĚ, JSOU NA TOM MNOZÍ LIDÉ V ČR JEŠTĚ I ZNAČNĚ BÍDNĚJI.

..

FAŠISTIC HATLA_PATLA MATEMATIKA, VÝPOČTY, VZORCE ČESKÉ POLITICKÉ SFÉRY.. KRETÉNI SADISTIČTÍ VŮČI LIDU NA N'TOU.

TAKOVÉHLE HOVADA, CO TOHLE USTANOVILI, FAŠISTICKÁ, V POLITICE LID ČR !!! NEPOTŘEBUJEME!!!

..

TÓ JE POČTENÍČKO, NAD RÁNEM..ZASE, ŽE??

..

..

JIŘÍ PELÍŠEK

AUTOGENOCIDA.CZ ..,

GREEN4.LIVE .. )

..

~~~